O nas

Korzenie firmy PDJ Anna Jurga sięgają roku 1981 kiedy to powstała firma PDJ Auto, która od samego początku działalności zdobyła uznanie i zaufanie wielu klientów w całej Polsce oraz w większości krajów Unii Europejskiej. Firma zajmowała się naprawą powypadkowych samochodów, mechaniką silników, blacharstwem oraz lakiernictwem samochodowym. W 2006 rozszerzyła swoją działalność na usługi transportowe, specjalizując się w międzynarodowym transporcie. Na potrzeby transportu międzynarodowego powstała firma PDJ TRANS. Z powodu dynamicznego rozwoju firmy w kierunku transportowym, aby ułatwić państwu współpracę przekształciliśmy nasze firmy dynamicznie się rozwijając.

Dziś firma PDJ Anna Jurga cieszy się bardzo dobrą renomą wśród klientów oraz kontrahentów nie tylko w Polsce ale również w krajach Unii Europejskiej. W chwili obecnej posiadamy różnego rodzaju pojazdy przystosowane do transportu drogowego towarów oraz transportowania i holowania pojazdów. Posiadamy dużą kombinację różnych zestawów do przewozów nienormatywnych rzeczy takich jak: domki holenderskie, łodzie, jachty oraz inne przedmioty wymagające dużej powierzchni załadunku.

Świadczymy również usługi Międzynarodowej Pomocy Drogowej. Posiadamy specjalnie do tego przygotowane pojazdy, które umożliwiają szybkie i bezproblemowe załadunki uszkodzonych pojazdów oraz ich bezpieczny transport do klienta lub na nasz parking strzeżony. Każdy nasz kierowca jest wykwalifikowanym mechanikiem samochodowym, który naprawi drobne awarie pojazdu na miejscu, a jeśli naprawa pojazdu na miejscu jest nie możliwa zapewniamy szybką naprawdę pojazdów w Auto Serwisie. Na czas naprawy uszkodzonego pojazdu zapewniamy samochody zastępcze. Nasze bogate doświadczenie w Międzynarodowej Pomocy Drogowej, Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy, Międzynarodowym Transporcie Samochodów oraz naprawach pojazdów powypadkowych pozwoli nam wykonać usługę dla Państwa w najwyższej jakości oraz w jak najkrótszym czasie.Zapraszamy